Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Badminton

Stowarzyszenie Sportgas nie ogranicza się do najbardziej popularnych dyscyplin sportu. Staramy się wspierać wszelkie formy aktywności fizycznej naszych członków, w których króluje szczera #Pasja i entuzjastyczne zaangażowanie.

Właśnie przestrzenią, w której rodzi się niespożyta i niesamowita pozytywna #Energia jest jedna z najmłodszych naszych sekcji, skupiająca miłośników badmintona. Co ciekawe, od samego powstania nasi koledzy przysparzają nam swoimi sukcesami wiele radości i powodów do dumy. Wymieńmy choćby ich wysokie lokaty w Mistrzostwach GK PGNiG, po których jeszcze bardziej nabrali pewności siebie.

Aktualnie sekcja badmintona Sportgas skupia pasjonatów, uczestniczących regularnie w zajęciach pod okiem wyspecjalizowanej kadry trenerskiej. Liczymy, że kolejne sukcesy naszych zawodników jeszcze bardziej podsycą zainteresowanie tą niedocenianą trochę w naszym kraju dyscypliną, wymagającą nie tylko doskonałej koordynacji ruchowej, ale i błyskawicznego odczytywania zamiarów rywala.

Jeśli słysząc słowo #Relaks i dobra zabawa budzi w Waszych głowach proste skojarzenie „kometka”, to nie zastanawiajcie się, tylko dołączcie do naszej sekcji. Być może odkryjecie na nowo magię sportu, z którym chyba każdy z nas miał kiedyś do czynienia, choćby w towarzyskiej i relaksacyjnej formie, podczas wakacji czy słonecznego pikniku. Zapraszamy i gwarantujemy nie tylko warunki do treningów i gry, ale również mile spędzony czas w gronie innych miłośników badmintona.


Kierownik sekcji: 
Bartosz Motyka-Radłowski - tel: +48 609 448 339; e-mail: bartosz.motyka-radlowski<>sportgas.pl