Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Piłka nożna

Futbol to sport numer 1 na całym świecie, a w wielu krajach jest uważany wręcz za sport narodowy. Nie inaczej jest w Polsce, dlatego nieprzerwanie od 2003 roku prowadzimy Sekcję Piłki Nożnej Sportgas, która przypomina nam jak wiele przyjemności może przynieść prawdziwa #Pasja do gry oraz pozytywna #Energia rodząca się w zgranej drużynie.

Chyba każdy z nas jako dziecko miał okazję kopać piłkę na podwórku, na lekcjach WF-u w szkole, czy z kolegami po lekcjach. Bo przecież to sport, który nie wymaga specjalnego przygotowania fizycznego. Na dodatek można go uprawiać niezależnie od wieku i poziomu umiejętności, bo to jest to przede wszystkim świetny sposób na udany #Relaks i spędzanie czasu w gronie przyjaciół.

Potrzebne są tylko szczere chęci i zaangażowanie, bo jak już się zacznie grać, to trudno z tego zrezygnować. A możliwości i warunki są ku temu wyśmienite, bo treningi odbywają przez cały rok w poniedziałki w godzinach 20.00-21.30, no boisku ze sztucznej trawy w jednej z najnowocześniejszych hali piłkarskiej w Polsce – na warszawskim Bemowie (ul. Księcia Bolesława 1/3).

Jest to też okazja do poznania i zawiązania trwałych znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Ale to nie wszystko, co ma do zaproponowania nasza sekcja. Jesteśmy patronem Mistrzostw w Piłce Nożnej pod patronatem Prezesa Zarządu PGNiG S.A., ale także różnych futbolowych eventów, jak choćby Sportgas Football Cup 2015 na PGE Narodowym, czy nasza perła w koronie, doroczny Barbórkowy Turniej Piłkarski. Oferujemy więc też możliwości do regularnego sprawdzania formy i rywalizacji z innymi zespołami.

Łączy nas prawdziwa #Pasja do futbolu, pozytywna #Energia na boisku, a to idealna recepta na udany #Relaks. A przede wszystkim mamy zgraną drużynę, która z chęcią pozyska nowych zawodników i wzmocni skład. Jeśli więc chcecie się przekonać jak aktywnie możemy wspólnie spędzać czas i dzielić zamiłowanie do tego sportu, to zapraszamy do naszej Sekcji Piłki Nożnej Sportgas.

Kontakt: pilka@sportgas.pl