Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Rowerem na historycznym szlaku

Na pewno nie raz zastanawialiście się jak to uczucie, gdy peleton kolarzy przemierza historyczne szlaki otoczone pięknymi krajobrazami, pokonując kolejne kilometry podczas najbardziej znanych wyścigów. Chcecie się przekonać jak to jest? Zapraszamy do sekcji kolarskiej Sportgas! Mamy dla Was propozycję wyjątkowego rajdu rowerowego.

Nadeszła wiosna, więc każdy z Was chyba już dawno przygotował rower i ma za sobą przynajmniej kilka treningów na świeżym powietrzu. Warto szlifować formę, bo w dniach 10-13 czerwca proponujemy Wam spędzić razem czas w doborowym towarzystwie i odwiedzić z nami Puszczę Knyszyńską.

Z myślą o amatorach długich wycieczek na dwóch kółkach przygotowaliśmy Rajd Rowerowy "Szlakiem Powstańców Styczniowych". Kuszące? Na pewno. Po więcej informacji piszcie do nas. Zapraszamy również zainteresowanych wspólnymi treningami i przygotowaniami w ramach sekcji kolarskiej Sportgas - rowery<>sportgas.pl.

Czekamy na Was. Gwarantujemy doskonałą atmosferę, pełne zaangażowanie i miłą integrację, zanim ruszymy wspólnie do malowniczej Puszczy Knyszyńskiej. Razem spełniamy marzenia!