Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Sekcja rowerowa zaprasza na rodzinny zajazd rowerowy nad Liwiec.

Uwaga!!!

Z przyczyn obiektywnych i niezależnych od Organizatora poniższe wydarzenie odbędzie się w innym terminie, o czym będziemy informować członków sekcji rowerowej w odrębnym trybie. 


Rodzinny zajazd rowerowy nad Liwcem.

Zapraszamy na rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 11 czerwca (sobota) 2022 r. nad rzeką Liwiec w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym.

Rajd rozpocznie się o godzinie 9:00 w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Halin w miejscowości Puste Łąki, ul. Loretańska 8. Dojazd i powrót we własnym zakresie.

Organizatorzy przygotowali kilka tras rowerowych o różnej długości i różnym stopniu trudności – od 20 km dla początkujących, do 108 km dla zaawansowanych. Trasy będą wiodły przez malownicze rejony Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, wzdłuż meandrujących brzegów Liwca i Bugu. Wśród ciekawych miejsc jakie uczestnicy będą mogli zwiedzić w trakcie rajdu można wymienić:  Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto pod Wyszkowem, malownicze skarpy Liwca i Bugu, pałac neorenesansowy w Łochowie, a dla tych, którzy wybiorą najdłuższą trasę - Muzeum Treblinka.

Trasy wiodą drogami utwardzonymi i gruntowymi dlatego zalecamy rowery typu cross, trekking, MTB.

Po rajdzie spotkanie i biesiada przy grillu. Zapraszamy całe rodziny wraz z dziećmi. Dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy konkursy z nagrodami i inne niespodzianki.