Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Strzelectwo

Strzelectwo to elitarny i nieosiągalny sport? Nieprawda. Tak jak w każdej innej dyscyplinie kluczowa jest w nim prawdziwa #Pasja, tym bardziej, że wymaga dużej dawki samodyscypliny i koncentracji.

Celne oko i pewność ręki to są cechy, które nie przychodzą same z siebie. Wymagają konsekwentnej pracy, wytrwałych treningów, a przede wszystkim szczere chęci. Ze swojej strony możemy dodać jeszcze jeden dodatkowy element układanki, a jest nim niesamowicie pozytywna #Energia, która łączy członków sekcji strzeleckiej Sportgas.

W ramach jej działalności organizowane są regularne treningi, a raz do roku wszyscy jej członkowie mogą sprawdzić postępy w celności i budowaną wytrwale formę podczas turnieju branżowego.

Wydaje Wam się, że strzelectwo jest zbyt trudne i wymagające? Nic bardziej mylnego! Szybko przekonacie się, że to nie tylko treningi i skupienie, ale też doskonały sposób na #Relaks. Najlepszym dowodem jest to, że od grupy kilku zapaleńców, sekcja w ciągu kilku lat powiększyła swoje grono do ponad 80 osób i niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród społeczności branży energetycznej.

Jesteśmy przekonani, że skoro tu zajrzeliście, to błyskawicznie zapoznacie się z Regulaminem sekcji strzeleckiej i złapiecie strzeleckiego bakcyla, w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach, tworzących bardzo zgraną grupę.


Kierownik sekcji:
Bartosz Borysewicz – tel: +48 530 505 067; e-mail: bartosz.borysewicz<>sportgas.pl