Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zaproszenie na XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej do Torunia

Szanowni Państwo,

kontynuując tradycje związane z organizacją Turniejów Halowej Piłki Nożnej w Toruniu - mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej jego edycji.

Wzorem lat ubiegłych XVII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu EuRoPol GAZ s.a. odbędzie się w Toruniu w dniach 20-23 października br. Formuła Turnieju oraz miejsce rozgrywek będą podobne jak w latach poprzednich. Zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać najpóźniej do dnia 12 października br. na adres mailowy: pilka@sportgas.pl.

Jesteśmy przekonani, że aktywność fizyczna i rywalizacja w duchu fair play podczas Turnieju przysporzy Państwu radości, wielu pozytywnych sportowych emocji oraz będzie okazją do rywalizacji i integracji pracowniczej. 


Ze względów organizacyjnych komunikujemy niniejsze wydarzenie z dużym wyprzedzeniem czasowym licząc na zrozumienie i szybkie potwierdzenie uczestnictwa, co pozwoli nam podjąć dalsze działania organizacyjne adekwatne do skali zapotrzebowania, tak abyście mogli w pełni korzystać z atmosfery piłkarskiej rywalizacji we wskazanym powyżej terminie.

Licząc na Państwa udział serdecznie zapraszamy.
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas


Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin