Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapraszamy na kolejną SETKĘ rowerową.

https://www.strava.com/routes/2978945740787673666
Zapraszamy na kolejną, już siódmą sportgasową SETKĘ rowerową. Tym razem wybierzemy się do Płocka, miasta o wieloletniej historii z kilkoma bardzo ciekawymi atrakcjami i zabytkami, Płock to obowiązkowy punkt każdej wycieczki po Mazowszu.

Z uwagi na napięte harmonogramy wakacyjne „sierpniowa” SETKA odbędzie się 3-go września br. Ruszamy tradycyjnie o 9:00 spod drzewa solarnego w Wyszogrodzie (Rynek 18) – dojazd we własnym zakresie.

Będziemy przemieszczali się wzdłuż Wisły, najpierw po prawej (Szlak Północny Powiatu Płockiego), a później po jej lewej stronie (Szlak Płock-Włocławek i Szlak Środkowej Wisły). Niestety z uwagi na brak dodatkowych mostów pomiędzy Wyszogrodem i Płockiem nie będzie możliwości skrócenia trasy. Dla osób, które chciałby wziąć udział w rajdzie i przejechać krótszy odcinek możemy jedynie zaproponować wspólne zwiedzanie Wyszogrodu i wspólny przejazd do ptasich rezerwatów. Tam uczestnicy krótszej wersji trasy musieliby tą samą drogą wrócić do Wyszogrodu – w obie strony około 60km.
Po drodze odwiedzimy:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rezerwat_przyrody_K%C4%99pa_Antoni%C5%84ska
Obiad w https://www.bistrowkapuscie.pl/ Plac Gabriela Narutowicza 1, 09-400 Płock (knajpa po rewolucji).

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania rajdu z uwagi na siłę wyższą, a zwłaszcza niesprzyjające warunki atmosferyczne. W takiej sytuacji wszyscy zgłoszeni uczestnicy będą poinformowani o zaistniałym fakcie co najmniej 24 h przed rozpoczęciem wydarzenia.
Płock