Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zapraszamy na rajd rowerowy po Puszczy Piskiej.

Jesień to doskonała pora roku na wyprawy rowerowe. W dniach 30 września – 3 października 2021 r. zapraszamy wszystkich serdecznie na rajd rowerowy po Puszczy Piskiej, miejscu, które może zafascynować swoim pięknem o każdej porze roku. W Puszczy Piskiej nie brakuje szlaków rowerowych, a zaplanowane trasy  przebiegać będą w większości lasami, w bliskim lub dalszym sąsiedztwie malowniczych mazurskich jezior. To doskonała okazja na poznanie innego, bardziej spokojnego oblicza Mazur oraz odpoczynek w świetnym towarzystwie w połączeniu z przyjemnością pokonywania kilometrów na dwóch kołach.
Czekamy na Was. Gwarantujemy doskonałą atmosferę, pełne zaangażowanie, integrację i aktywny relaks. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: rowery@sportgas.pl do 25 września 2021 r.
Rekomendujemy zabranie roweru co najmniej crossowego.
Rower na tak. O każdej porze roku. #Pasja #Energia #Relaks. Reportaż z  Rajdu Puszczą Knyszyńską oraz po Puszczy Kampinoskiej niech będzie zachętą dla tych, którzy się jeszcze zastanawiają, czy warto być w naszej sekcji - Sentymentalnie, smacznie i aktywnie na dwóch kółkach (sportgas.pl)https://www.sportgas.pl/sportgas-przeciera-rowerowe-szlaki-na-lonie-dzikie