Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zaproszenie na Regaty Sportgas Sailing Cup 2022 o Puchar Prezesa PGNiG SA

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezesa Zarządu PGNiG SA oraz Organizatora mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Regatach Sportgas Sailing Cup 2022 o Puchar Prezesa PGNiG SA – które odbędą się w dniach 16-18 września 2022 roku na wodach Zatoki Gdańskiej.

Regaty oznaczają piękną, sportową rywalizację, o czym mogliście się przekonać w ubiegłym roku - relacja dostępna pod linkiem - Regaty Żeglarskie o Puchar Prezesa PGNiG SA zamknęły sezon na wodzie (sportgas.pl). Warto przeżyć to jeszcze raz.

Spotkajmy się zatem, podobnie jak w ubiegłym roku w Narodowym Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich koło Gdańska, gdzie odbywają się największe festiwale żeglarskie w Polsce. Czeka tam na Was rywalizacja w dwóch klasach: PRO - z udziałem zawodowych taktyków żeglarstwa, od których będzie można się wiele nauczyć i OPEN - dla załóg oczekujących rywalizacji na poziomie amatorskim.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo, wraz ze współpracownikami dołączyć do udziału w ww. Regatach. W razie przyjęcia zaproszenia, proszę o rozpowszechnienie informacji o nich wśród pracowników i wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: zagle@sportgas.pl.  

Szczegóły organizacyjne znajdują się w załącznikach poniżej, a także będą sukcesywnie zamieszczane na https://www.sportgas.pl/zeglarstwo oraz przekazywane bezpośrednio zainteresowanym uczestnikom. 

Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin Regat
Program Regat