Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zarząd

26
Waldemar Mnich – Prezes Zarządu
 
Od początku, tj. od 2003 r. współzałożyciel i Wiceprezes ds. Organizacyjno-Prawnych „Sportgas” (dwie kadencje), a od czerwca 2011 r. - Prezes Zarządu.
Odpowiada za koordynację prac Zarządu, reprezentuje Stowarzyszenie w relacjach zewnętrznych oraz zabezpiecza obsługę prawną Stowarzyszenia. Współredaguje serwis internetowy. Formalnie nadzoruje funkcjonowanie sekcji tenisowej i piłkarskiej.
 
Kontakt: waldemar.mnich<>sportgas.pl

 BMR_03  

Bartosz Motyka-Radłowski – Wiceprezes Zarządu
 
Odpowiada za realizację celów strategicznych Stowarzyszeni w aspekcie ekonomicznym i finansowym; za funkcjonowanie wewnętrznych rozliczeń, operacji finansowych, budżetowania i kontroli kosztów i przychodów Stowarzyszenia. Jednocześnie nadzoruje planowanie finansowe, politykę rachunkowości, podatki i współpracę z obsługą rachunkową. Nadzoruje funkcjonowanie sekcji badmintona, squasha, strzeleckiej i biegowej. 
 
Kontakt: bartosz.motyka-radlowski<>sportgas.pl Cezary_29
 
Cezary Sarnowski – Wiceprezes Zarządu
 
Odpowiada za prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem i rozwojem sekcji sportowych w Europolgazie. Prowadzi obsługę organizacyjno-prawną i administracyjną władz Stowarzyszenia. Wspiera pozostałych członków Zarządu w organizacji różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Współredaguje serwis internetowy. 

Kontakt: cezary.sarnowski<>sportgas.pl